Apsauginis kremas ARTISTRY™ YOUTH XTEND™, 50 ml.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 113807
  7295
  Į krepšelį 
 •  Itin stipriai drėkinantis kremas sumažina odos pažeidimus, kurių atsiranda per dieną, ir aktyviai atkuria jos struktūrą.

   

  Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  Saugo jūsų odą nuo kenksmingų jai ultravioletinių spindulių (SPF 15), neleidžia atsirasti raukšlėms ir smulkioms raukšlelėms, kurių atsiranda dėl ultravioletinių spindulių poveikio.
  Antioksidantais praturtinti natūralūs ingredientai saugo odą surišdami laisvuosius radikalus ir saugodami nuo aplinkos taršos poveikio.
  Natūraliomis medžiagomis drėkina ir maitina odą.
   

  Tai jums patiks

  ARTISTRY YOUTH XTEND apsauginis kremas saugo odą per visą dieną. Praturtinta kreminės konsistencijos formulė itin veiksmingai drėkina normalią ir sausą odą, į ją įeina veiksmingos natūralios odos maitinamosios ir drėkinamosios medžiagos. Tai yra labai svarbi ARTISTRY YOUTH XTEND produktų serijos sudėtinė dalis. Saugo odą nuo dienos metu veikiančių kenksmingų veiksnių, tokių kaip UVA / UVB spinduliai, laisvieji radikalai ir tarša. Afrikinių baobabų vaisių ekstraktas pasižymi natūralia apsauga nuo saulės spindulių (SPF 15). Sumažina odos ląstelių pažeidimą ir oda ilgiau išlieka jaunatviška.

   

  Verta žinoti

  Po trijų savaičių naudojimo 80 % moterų, dalyvavusių vartotojų nuomonių tyrime, pajuto, kad jų oda tapo skaistesnė.
  Su juodųjų serbentų ir žaliųjų tropinių vyšnių ekstraktais, patvirtintais pagal NUTRILITE™ standartus.

   

   Pagrindinės ypatybės

  ARTISTRY YOUTH XTEND apsauginis kremas yra mūsų prabangiausia kasdieninio drėkinimo priemonė, jis saugo odą nuo tokių aplinkos veiksnių kaip laisvieji radikalai, ultravioletiniai spinduliai ir tarša, todėl oda ilgiau išliks jaunatviška:

  Praturtinta formulė puikiai drėkina normalią ir drėgną odą visą dieną.
  Apsaugo odą nuo ankstyvo senėjimo su natūralia apsauga nuo saulės (SPF 15), kurią užtikrina afrikinių baobabų vaisių ekstraktas.
  Juodųjų serbentų ir žaliųjų tropinių vyšnių ekstraktai aprūpina odą galingais antioksidantais ir ją maitina.
   

  Naudojimo būdas

  Švelniais judesiais į viršų įmasažuokite į odą, venkite kontakto su akimis.
  Naudokite veido ir kaklo srityje.
  Naudokite kasdien kaip apsaugą nuo plataus spektro saulės spindulių.
   

  Sudėtis dalys

  ARTISTRY YOUTH XTEND apsauginis kremas su natūraliais ekstraktais drėkina ir saugo odą. Afrikinių baobabų medžių vaisiai saugo nuo ultravioletinių spindulių poveikio dėl savo natūralios apsaugos nuo saulės spindulių poveikio (SPF 15), išliekančio visą dieną. Daug antioksidantų turintys juodieji serbentai ir žaliosios tropinės vyšnios maitina jūsų odą ir saugo nuo laisvųjų radikalų, kurie gali paskatinti odos senėjimą.